Şerit metrelerin kullanımı oldukça kolay. Ancak çok da mükemmel olmadığından bazı işleri yaparken oldukça zorlanıyorsunuz. Bagel Dijital Şerit Metre kullanmayı çok kolay bir hale getirmeyi hedefliyor.

Üzerinde basılmış sayılar olan bir mezura yerine, uzunluğu, yüksekliği ve daire çevresi ölçmek için bir ip ve metrik ölçümleri gösteren 128 x 64 OLED ekrana sahip. Ölçümleri kesin olduğundan ufak çizgileri saymak zorunda kalmıyorsunuz. Sadece ekrana bakın ve sonucu görün.

Bagel Yeniliklerle Dolu

Bagel ayrıca eski mouse’larda bulunan tekerlek düzeneğine benzer bir özellik sayesinde istediğiniz zeminde hareket ettirerek ölçüm yapabiliyorsunuz. Tekerleğin hareket mesafesine göre uzunluğu ölçüyor ve sadece tek el kullanarak ölçüm yapmanıza olanak sağlıyor. Laser işaretçisi ile erişilmesi zor alanları belirleyerek ultrasonik sensörüyle ölçümlerinizi yapmanız mümkün. İp ile 3 metre tekerlek ile 10 metre ve ultrasonik sensör  ile 4.5 metreye kadar ölçüm yapılıyor.

Bagel Dijital Şerit Metre

Akıllı Telefon Uygulaması ile Daha Verimli

Tüm ölçümlerin kaydını tutmak için akıllı telefon uygulamasıyla Bluetooth yoluyla eşleştirilebiliyor ve telefondan görüntülenebiliyor. Bagel’de, yaklaşık 100 adet ölçüm ile  her ölçüme sesli notlarınızı ekleyerek saklayabileceğiniz dahili hafıza, 8 saatlik pil ömrü ve normal kullanımda kırılmayan Dyneema tarafından sağlanmış ip bulunmaktadır.  

Simple Share Buttons