Dyson çevremizde bilinen bir marka. Son zamanlarda popüler olan pervanesiz fanları tam bir inovasyon örneği. Şirket bu ürünün pazar performansından memnun olacak ki aynı tasarıma sahip yeni bir ürün daha listeye ekledi: Dyson Pure Hot Cool Link. Evinizde hava durumunu tek bir cihazla kontrol etmenizi sağlayan bu Voltron, Dyson’ın en iyi üç ürünün birleşmesiyle fan, ısıtıcı ve hava temizleyici fonksiyonları tek cihaz altında toplanmış.

Dyson Pure Hot+Cool Link

Dyson Pure Hot Cool Link

Dyson Pure Hot Cool Link Havanızı Değiştirin

“Jet Focus” pervanesiz hava akış teknolojisini koruyan Dyson Pure Hot + Cool Link tercihe göre ısıtıcı ve serinleten fan olarak kullanılabilecek. Hava temizleyici ise HEPA filtreleriyle kulanıldığı alanda bulunan parçacıkları ve kötü kokuları %99.97 oranında temizleme kapasitesine sahip.

Dyson Pure Hot Cool Link

Dyson Pure Hot Cool Link

Günümüzde akıllı cihazlar oldukça ilgi çekici. Dyson’da geri kalmamış cihazı akıllı telefonunuzdan kontrol etmeniz için bir uygulama geliştirmiş. Kullanım zamanlarınıza göre otomatik çalıştırabilir, bulunduğunuz noktada hava kalitesini görebilirsiniz. Uygulama aynı zamanda hava filtresi temizlenmesi gerektiğini bildirim olarak iletiyor.

Yakın zamanda pazarda yerini alacak bu ürün tahmin edileceği üzere ucuz olmayacak. Eylül ayında 599 Dolar fiyat etiketiyle tüketicilerle buluşuyor olacak.

Simple Share Buttons