Nimuno Loops en basit tabirle her yüzeyi bir LEGO parçasına çeviren bir bant. Çocuklara oyun oynarken yaratıcılıklarında büyük bir özgürlük sunan bu bant, her cismi LEGO projelerinin bir parçası haline getiriyor.

Alet çantalarımızda bulunan herhangi bir bant gibi. İstediğiniz uzunlukta kesebilir ve istediğiniz yüzeye yatıştırabilirsiniz.  Diğer bantlardan tek farkı yapıştığı yüzeyi Lego inşaatına uyumlu hale getirmesi. Bu sayede, istediğiniz her şeyi LEGO projenizin bir parçası haline getirebiliyorsunuz. Çalışma masanızın üstüne LEGO figürleri eklemek mi istiyorsunuz? Olmuş bilin. Oyuncak arabanın üstüne LEGO parçaları mı eklemek istiyorsunuz? Bu da kolay. Çocuklar bütün bunları hatta daha fazlasını Nimuno Loops ile yapabilir.

Nimuno Loops

Nimuno Loops çok geniş değil. Masa kenarlarına, merdiven korkuluklarına taşma yapmadan yapıştırabilirsiniz. Kauçuk gibi çok elastik bir malzemeden yapılmış. Esnek yapısından dolayı parçalara bölmeden oyuncakların, çantaların ya da büyük objelerin etrafını sarabilirsiniz. Bir rulonun kaç metre uzunluğunda olduğuyla ilgili bilgi vermemişler ama her biri yarım veya bir metre uzunluğunda duruyor. Nimuno Loops üç renkte üretilmiş: Kırmızı, Yeşil ve Mavi

Nimuno Loops

12 Nisan’da sona eren ürünün Indiegogo kampanyası çok başarılı geçti. 2 rulosu 11 Dolar fiyat etiketiyle görücüye çıkan ürün toplamda 1.618.793 Dolar destek topladı. Böyle basit ve ileri teknoloji gerektirmeyen bir ürün için ciddi bir rakam. Zaten üreticilerin kampanya hedeflerinin de %20.113 üstünde.

Nimuno Loops  ile ilgili daha fazla bilgiye alttaki linkten ulaşabilirsiniz.

Daha fazlası için tıkla!

 

Simple Share Buttons