Küçük alanların daha verimli ve kullanılabilir hale getirmek için mobilyalar büyük öenm arzediyor. Özellikle mutfak, oturma odası,yatak odası gibi yaşam alanlarını dar yerlerde oluşturmak bir hayli zor. Ori Robot Mobilya şirketi akıllı mobilya tasarımlarıyla en dar alanlarda mimari değişiklik yapmadan size tüm bu yaşam alanlarını sağlama sözü veriyor. Siz modüler yapıya sahip mobilyanızı alıyor ve monte ediyorsunuz.

Ori Robot Mobilya

Ori Robot Mobilya

 

Ori’nin Robo Mobilya Sistemleri Nasıl Çalışıyor?

Ori’nin Robo Mobilya Sistemleri MIT labaratuvarlarında üretilmiş içinde birçok mobilyayı içeren büyük bir dolap. Bu büyük dolap odanızı iki kısıma ayıryor. Dolabın her iki tarafında hareketli yatak, koltuk, çalışma masası, askı, tv üntesi vb. mobilyalar bulunuyor. Bu ürünün benzerlerinden en önemli farkı ise, kendisinin bütün olarak da hareketli olması. Orio’nun hangi tarafını kullanmak isterseniz öteki tarafa doğru itmeniz yeterli. Örnek olarak koltuğnuzunda oturup TV izleyeceğiniz zaman yatağın bulunduğu kısmı duvara doğru itip, daha geniş bir alana kavuşabilirsiniz, ya da uyuyacağınız zaman tam tersi yönde itebilirsiniz. İtmek diyioruz ama tabi ki fiziki olarak dolabı itmeyeceksiniz merak etmeyin :). Dolabın yanında bir kontrol paneli bulunuyor, aynı zamanda bir de telefon uygulaması mevcut.

Ori Robot Mobilya

Ori Robot Mobilya

Farklı Modelleri Var mı?

Ori ilk başta her birisi farklı özelliklere sahip 7 dolap piyasaya çıkaracak. 3 modelde dolaba entegre tek kişilik yatak, 3 modelde ise çift kişilik yatak var Bir tanesi ise yataksız, daha çok depo olarak kullanmak için tasarlanmış. Yani herkes evine ve ihtiyaçlarına uygun bir ürün bulabilecek.

Bu ürünün fiyatı henüz bilmiyoruz, sanıyoruz çok yakında Ori fiyatını duyuracak.

Daha fazlası için tıkla!
Simple Share Buttons