Dışarıdan bakılınca her evde olan sıradan koltuklara benzeyen Stow Fitness Chair entegre spor aletleriyle oturma odanızı bir spor salonuna çeviriyor.

Stow Fitness Chair spor salonuna gitmeye üşenenlere, spor salonunu evlerine getiriyor. Hem de büyük spor aletlerini yerleştirmek için ayrı bir odaya da ihtiyacınız yok. Salonunuza koyacağınız bir koltuk yeterli.

Dışarıdan bakılınca her evde olan sıradan koltuklara benzeyen Stow Fitness Chair entegre spor aletleriyle oturma odanızı bir spor salonuna çeviriyor. Koltuğun ölçüleri 117 cm X 96.50 cm  (genişlik X derinlik) olan sıradan koltuklarla benzer boyutlarda olup, herhangi bir oturma odası takımının yanında uyumlu durabilir. İlk bakışta kimsenin salonunuzda mini bir spor salonu sakladığınızı anlaması mümkün değil.

Stow Fitness Chair

Stow’un iki opsiyon sunuyor: kondisyon bisikleti ve ayarlanabilir ağırlık  standı . Spor düzenekleri koltuğun altındaki çekmecede yer alıyor. Spor yapmak istediğinizde çekmeceyi kaydırmanız yeterli, çalışmanızı bitirince de kolayca geri yerleştirebiliyorsunuz.

Kondisyon bisikletinin ayarlanabilir direnç seviyesi, ayarlanabilir koltuk, gidon ve ayrıca bisiklet pedalının bir dakikada attığı tur sayısını takip eden bir de akıllı telefon uygulaması var. Ağırlık standında ise toplam 40 kiloluk ağırlık plakaları, iki dambıl ve bir girya bulunuyor.

İki sistem de 30 saniyede açılabilecek ve toplanıp, kapatılacak şekilde tasarlanmış.  Ayrıca spor aletleri hem kullanımdayken hem de koltuğun altında katlanmış durumdayken, onları tutan bir kilit sistemi mevcut.  Kickstarter ile kendini tanıtan Stow Fitness Chair sert ahşap ayaklara sahip ve 4 farklı renkte üretilmiş.Stow Fitness Chair

Daha fazlası için tıkla!
Simple Share Buttons