Yazımız spoiler içerir. The Walking Dead Negan’ın kimin kafasını havaya uçurduğunu hala bilmiyorsanız, lütfen okumayınız.

Efsane dizi The Walking Dead’in Negan karakteri Dean Morgan’nın milletin kafasını uçurduğu dikenli telle sarılı beyzbol sopası, Lucille’nin replikası satışta.

Sizi bilemeyiz, ama biz Negan Abraham’ın kafasını uçurunca rahat bir nefes aldık. Abraham’da iyi bir karakterdi ama sonuçta filmin ana karakterleriden biri değildi ve bir noktada da gidici olduğunu tahmin ediyorduk. O saniye, dizinin çizgi romanın hikâyesini takip etmediğini düşünüp, mutlu bile olduk ne yalan söyleyelim. Ta ki Negan’ın o dikenli tel sarılı beyzbol sopası Glenn’in kafasına inene dek.  Hayır! Glenn olmaz!

negan-lucille-bat-replica-2

Sanırım bu kafa uçurma sahnelerinin bu kadar sarsıcı olmasında Negan’ın elinde salladığı dikenli telle sarılı beyzbol sopası, Lucille’nin etkisi büyük.  Negan bir silahla kafalarına ateş etseydi mesela, o kadar dramatik olmayabilirdi sanki.

Girişimciler bunu görmüş olacaklar ki, Negan’ın beyzbol sopasının replikasını üretmeye başlamışlar. Beyzbol sopası görünüşte Negan’ınkinin bire bir aynısı. Dizideki beyzbol sopasının üstündeki işaretlerin birebir aynısını yapmışlar, hatta topuzundaki 4 sayısını bile unutmamışlar. Ürünün orjinalinden tek farkı ağaç yerine plastikten yapılmış olması. Sopanın boyu ise 81 cm.

Dizinin ne kadar fanı olsak da biz evimizde böyle ürkütücü bir şey istemeyiz. İsteyenler için Aralık’ta gönderilmek üzere ürün ön siparişle 34.99 Dolara, yani yaklaşık 115 Türk Lirasına Amazon’da satışta.

Daha fazlası için tıkla!
Simple Share Buttons