Tost ekmeğinin üzerine tek bir şekli çıkartan ekmek kızartma makineleri ile daha önceden karşılaştırmışık. Ama Toasteroid bir adım öteye geçiyor ve tost ekmeğinizin üstüne daha kişisel mesajlar yazmanıza olanak sağlıyor.

Toasteroid

Toasteroid

Nasıl çalışıyor?

Toasteroid’in bir akıllı telefon uygulaması bulunmakta. Bu uygulamadan seçeceğiniz şekillere göre ekmeğinizi kızartıyor. Çizgi film karakterlerinden, hayvan figürlerine kadar biribirinden farklı şekiller seçebiliyorsunuz. Bu uyugulama size kendi mesajınızı yazma ya da şeklinizi çizme fırsatını da veriyor.

Toasteroid

Toasteroid

Unutmadan söyleyelim çok basit bir çizim uygulaması var, o yüzden Salvador Dali resimleri gibi sanat eserleri çizmeyi beklemeyin. (Böyle bir yeteneğiniz varsa, bunu ekmeğin üzerinde harcamayın zaten:). Uygulama sayesinde ekmeğin üzerine şekiller çizmenin yanında ekmeğinizin kızarma seviyesini de ayarlayabiliyorsunuz.

Peki ekmek kızartma…

Toasteroid’in asıl işi olan ekmek kızartma özelliğine gelirsek, uzun ve geniş ekmeler için iki ayrı bölümü bulunuyor. Ekmek kızmartmak ve dondurulmuş ekmekleri çözdürmek için iki ayrı modu var. Çıkarılabilir kırıntı tepsisi, sinyal lambası, alüminyum yapısı Toasteroid’in diğer özellikleri. Toasteroid’i sadece uygulamayla kontrol edebiliyorsunuz, üzerinde herhangi bir kontrol paneli bulunmamakta. Yani telefon yoksa, kızarmış ekmek de yok. 

Toasteroid’in Kickstarter kampanyası hala devam ediyor, ürün için gereken destek tutarı 79$ yani yaklaşık 240 Türk Lirası.

Daha fazlası için tıkla!
Simple Share Buttons