Turn Touch, diğer akıllı kumandaların aksine, alüminyum veya plastik yerine maun, paduk ya da gül ağacından oluşan üç farklı ahşap ile kaplanabiliyor.

Teknoloji günden güne yeni çözümlerle hayatımıza giriyor. Artık akıllı olmayan bir şey yok. Şeylerin interneti sayesinde tüm cihazları birbirine bağlayabilir ve bu cihazları artık tek bir yerden kontrol ediyorsunuz. KickStarter kampanyasıyla adını duyduğumuz Turn Touch akıllı ev kumandası bu alanda farklı tasarımı ve dekoratif yapısıyla görücüye çıktı.

Turn Touch

Turn Touch akıllı ev kumandalarının yaptığı her şeyi yapıyor. Ancak, diğer akıllı kumandaların aksine, kaplama olarak alüminyum veya plastik yerine maun, paduk ya da gül ağacından oluşan üç farklı ahşap tercih edilmiş olması. Kumandanın tuşları da ahşap. Bu da kumandaya daha sıcak bir hava katıyor.

Turn Touch güzel ahşap yapısının yanında, dört butondan oluşan minimalist ve estetik bir tasarıma sahip. iOS ve Mac uygulaması aracılığıyla, her bir butona dört farklı görev tanımı yapmak mümkün. Tuş üzerine basılı tuttuğunuz zaman diğer fonksiyona geçiş yapıyor. Cihazın tuşları çift basma özelliğini de destekliyor. Böylece 32 farklı tanım yapılabiliyor.

Turn Touch

Dahası da var. Tek bir tuşa birden fazla cihazı bağlayabiliyorsunuz. Örneğin, tek tuşla ışıkları ve klimayı aynı anda açıp kapatabilirsiniz. Tamamen kullanıcının isteğine göre özelleştirilebiliyor.

Kablosuz internet bağlantısı kurabilen birçok cihazla çalışabiliyor. Aynı zamanda, IFTTT ile uyumlu ve yakın zamanda iOS Homekit ile daha da özelleştirilebilecek.

Daha fazlası için tıkla!
Simple Share Buttons