Withings x Kerastase Hair Coach saçın elastikliğini, direncini ve saç dersinin durumunu analiz edebiliyor.

Günümüzde her şeyin akıllısı makbul. Telefonların, saatlerin akıllısına alışmıştık da şimdi bir de akıllı saç fırçaları hayatımıza girecek. Kimsenin günde saçını kaç kere taradığını kaydeden bir saç fırçasına ihtiyacı yoktur. Nokia’nın sahip olduğu Withings, L’Oreal’in inovasyon laboratuvarı ve Kerastase’nin birlikte geliştirdiği Withings x Kerastase Hair Coach akıllı saç fırçasının yaptığı bunun çok ötesinde. Bu saç şekillendirme aleti saçınızı analiz ediyor ve size detaylı saç bakım tavsiyeleri veriyor.

Withings x Kerastase Hair Coach

 

Bu saç fırçası bütüncül bir saç değerlendirmesi yapabilmesi için tasarlanmış. Withings x Keerastase Hair Coach saçın elastikliğini, direncini ve saç derisinin durumunu analiz edebiliyor. Bu analizleri telefonunuza yükleyeceğiniz Hair Coach uygulamasından detaylı olarak görebiliyorsunuz. Saç analizinin yanında uygulama saç bakımınız için de tavsiyelerde bulunuyor. Sanki en sevdiğiniz kuaförünüz yanınızdaymış gibi.

Saç kalitesinin yanında Hair Coach saçınızı tararken uyguladığınız gücü, saç tarama ritminizi ve saç tarama sıklığınızı da kaydediyor. Bu verilere göre saçınıza zarar vermeden nasıl tarayabileceğiniz yönünde tavsiyelerde bulunuyor. Withings x Kérastase Hair Coach görünüşü normal bir saç fırçasından farksız. 

iOS ve Android uyumlu akıllı telefon uygulamaları bulunan Withings x Kérastase Hair Coach’un bir diğer özelliği de bulunduğunuz noktadan bölgesel veriler toplaması. Yaşadığınız bölgenin hava şartlarının saça etkisini analiz ederek, tavsiyelerinde bu veriyi de dikkate alıyor.

CES 2017 teknoloji fuarında oldukça ilgi gören Hair Coach akıllı saç fırçası 2017’nin ortalarında yaklaşık 200$ fiyat etiketiyle satışa çıkması planlanıyor.

Daha fazlası için tıkla!
Simple Share Buttons